Продукція > KYOCERA AVX > APA0606220M035R
APA0606220M035R
APA0606220M035R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 72.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.45 A @ 100 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 72.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.45 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA0606220M035R APA0606220M035R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
APA0606220M035R APA0606220M035R Виробник : Kyocera AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22UF 35V ESR=70