Продукція > KYOCERA AVX > APA0609330M050R
APA0609330M050R
APA0609330M050R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
на замовлення 32800 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA0609330M050R APA0609330M050R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
APA0609330M050R APA0609330M050R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 33UF 50V ESR=30