Продукція > KYOCERA AVX > APA0809821M004R
APA0809821M004R
APA0809821M004R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 820UF 4V ESR=15
на замовлення 958 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA0809821M004R APA0809821M004R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4 A @ 100 kHz