Продукція > KYOCERA AVX > APA0812680M050R
APA0812680M050R
APA0812680M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68UF 50V ESR=28
на замовлення 2579 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 68uF; 50VDC; 2200mA; SMD; ESR: 28mΩ; APA, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 50V DC, Service life: 5000h, Diameter: 8mm, Height: 12mm, Operating current: 2.2A, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 28mΩ, Manufacturer series: APA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 68uF; 50VDC; 2200mA; SMD; ESR: 28mΩ; APA
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 50V DC
Service life: 5000h
Diameter: 8mm
Height: 12mm
Operating current: 2.2A
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 28mΩ