Продукція > KYOCERA AVX > APA1012101M050R
APA1012101M050R
APA1012101M050R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 132.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.65 A @ 100 kHz
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 132.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.65 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA1012101M050R APA1012101M050R Виробник : KYOCERA AVX Components 5_apa25_05_21vl.pdf Cap Aluminum Polymer 100uF 50VDC 20% (10 X 12.5mm) SMD 0.026 Ohm 2650mA 5000h 105°C T/R
Кількість Ціна
APA1012101M050R APA1012101M050R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 100UF 50V ESR=26
на замовлення 479 шт:
Мінімальне замовлення: 3
APA1012101M050R APA1012101M050R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V