Продукція > KYOCERA AVX > APA1012221M050R
APA1012221M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 50VDC; 3.2A; SMD; ESR: 26mΩ; APA
Type of capacitor: polymer
Height: 12mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 50V DC
Operating current: 3.2A
Mounting: SMD
ESR value: 26mΩ
Manufacturer series: APA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 50VDC; 3.2A; SMD; ESR: 26mΩ; APA, Type of capacitor: polymer, Height: 12mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 50V DC, Operating current: 3.2A, Mounting: SMD, ESR value: 26mΩ, Manufacturer series: APA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, Service life: 5000h.