Продукція > KYOCERA AVX > APA1012222M004R
APA1012222M004R
APA1012222M004R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 100 kHz
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 270 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA1012222M004R APA1012222M004R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_apa_series-3180452.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2200UF 4V ESR=13
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 2200uF; 4VDC; 5400mA; SMD; ESR: 13mΩ
Type of capacitor: polymer
Height: 12.5mm
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 4V DC
Operating current: 5.4A
Mounting: SMD
ESR value: 13mΩ
Manufacturer series: APA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm