APA2106SECK
APA2106SECK Kingbright
APA2106SECK.pdf
Виробник: Kingbright
Description: LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Orange
Size / Dimension: 2.10mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 180mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 610nm
Wavelength - Dominant: 601nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 1.70mm x 0.60mm
на замовлення 26000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ORANGE CLEAR SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Orange, Size / Dimension: 2.10mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 180mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 610nm, Wavelength - Dominant: 601nm, Supplier Device Package: SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 1.70mm x 0.60mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA2106SECK APA2106SECK Виробник : Kingbright APA2106SECK.pdf Description: LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Orange
Millicandela Rating: 180mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 610nm
Wavelength - Dominant: 601nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.70mm x 0.60mm