Продукція > KYOCERA AVX > APB1012221M035R
APB1012221M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 220uF; 35VDC; 3400mA; SMD; ESR: 28mΩ
Type of capacitor: polymer
Height: 12.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 3.4A
Mounting: SMD
ESR value: 28mΩ
Manufacturer series: APB
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 220uF; 35VDC; 3400mA; SMD; ESR: 28mΩ, Type of capacitor: polymer, Height: 12.5mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 3.4A, Mounting: SMD, ESR value: 28mΩ, Manufacturer series: APB, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Operating temperature: -55...125°C, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, Service life: 2000h.