APC-12E-350
APC-12E-350 MEAN WELL USA Inc.
APC-12E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-36V 350MA
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Size / Dimension: 3.03" L x 1.57" W x 1.14" H (77.0mm x 40.0mm x 29.0mm)
Voltage - Output: 9 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 81%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-36V 350MA, Packaging: Box, Features: OVP, SCP, Size / Dimension: 3.03" L x 1.57" W x 1.14" H (77.0mm x 40.0mm x 29.0mm), Voltage - Output: 9 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 81%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції APC-12E-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APC-12E-350 APC-12E-350 Виробник : MEAN WELL APC-12E-spec.pdf LED Power Supplies 12.6W 350mA 9-36V CC LED PS 180-264VAC