APC-8E-500
APC-8E-500 MEAN WELL USA Inc.
APC-8E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 500MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 2.36" L x 1.18" W x 0.93" H (60.0mm x 30.0mm x 23.5mm)
Voltage - Output: 8 ~ 16V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 79%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 500MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 2.36" L x 1.18" W x 0.93" H (60.0mm x 30.0mm x 23.5mm), Voltage - Output: 8 ~ 16V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 79%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції APC-8E-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APC-8E-500 APC-8E-500 Виробник : MEAN WELL APC-8E-spec.pdf LED Power Supplies 8W 500mA 8-16V CC LED PS 180-264VAC