APC0603RD-330KBT5
APC0603RD-330KBT5 TT ELECTRONICS / WELWYN
3361023.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0603RD-330KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 0.1%, 63 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 63mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: APC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0603RD-330KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 0.1%, 63 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 63mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 330kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: APC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APC0603RD-330KBT5 APC0603RD-330KBT5 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3361023.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0603RD-330KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 0.1%, 63 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 63mW
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: APC Series
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 0.85mm