APC0805RD-470KBT5
APC0805RD-470KBT5 TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0805RD-470KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
isCanonical: N
Widerstand: 470kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: APC Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0805RD-470KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 100mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, isCanonical: Y, Widerstand: 470kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: APC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APC0805RD-470KBT5 APC0805RD-470KBT5 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3361023.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - APC0805RD-470KBT5 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
isCanonical: Y
Widerstand: 470kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: APC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 1.25mm