APKPB25H10002
APKPB25H10002 ITT Cannon, LLC
APD_Series_Brochure.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Insulation Support
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Type: Power, Stamped
Contact Type: Pin
Contact Size: 2.5mm
Contact Finish Thickness: FLASH
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5 ~ 1.0mm²
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Insulation Support, Contact Finish: Gold, Contact Termination: Crimp, Type: Power, Stamped, Contact Type: Pin, Contact Size: 2.5mm, Contact Finish Thickness: FLASH, Wire Gauge or Range - mm²: 0.5 ~ 1.0mm², Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APKPB25H10002 APKPB25H10002 Виробник : ITT Cannon, LLC APD_Series_Brochure.pdf Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Insulation Support
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Type: Power, Stamped
Contact Type: Pin
Contact Size: 2.5mm