APKPB25H25002
APKPB25H25002 ITT Cannon, LLC
APD_Series_Brochure.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Type: Pin
Contact Size: 2.5mm
Contact Finish Thickness: FLASH
Wire Gauge or Range - mm²: 1.5 ~ 2.5mm²
Contact Material: Copper Alloy
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Insulation Support, Contact Finish: Gold, Contact Termination: Crimp, Type: Power, Stamped, Contact Type: Pin, Contact Size: 2.5mm, Contact Finish Thickness: FLASH, Wire Gauge or Range - mm²: 1.5 ~ 2.5mm², Contact Material: Copper Alloy.
Інші пропозиції APKPB25H25002
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APKPB25H25002 APKPB25H25002 Виробник : ITT Cannon, LLC APD_Series_Brochure.pdf Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Contact Type: Pin
Contact Size: 2.5mm