APO201216NV-R47M
APO201216NV-R47M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
APO201216NV.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 0.47 UH FIXED IND 1000MA 50MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 470MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.47 UH FIXED IND 1000MA 50MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 470MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APO201216NV-R47M APO201216NV-R47M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. APO201216NV.pdf Description: 0.47 UH FIXED IND 1000MA 50MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A