APO322523NV-100M
APO322523NV-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
APO201216NV.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 10 UH FIXED IND 500MA 400MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 500mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: 10 UH FIXED IND 500MA 400MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 500mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APO322523NV-100M APO322523NV-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. APO201216NV.pdf Description: 10 UH FIXED IND 500MA 400MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA