APO322523NV-2R2M
APO322523NV-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
APO201216NV.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH FIXED IND 1000MA 190MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2 UH FIXED IND 1000MA 190MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APO322523NV-2R2M APO322523NV-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. APO201216NV.pdf Description: 2.2 UH FIXED IND 1000MA 190MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A