Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00050524401XYE
APPM00050524401XYE
APPM00050524401XYE Pulse Electronics
APPM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 2.5A 2LN 400OHM SMD AEC-Q200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.094" (2.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.5A 2LN 400OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.094" (2.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APPM00050524401XYE APPM00050524401XYE Виробник : Pulse Electronics APPM_Series.pdf Description: CMC 2.5A 2LN 400OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.094" (2.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 2.5A