Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00121165272XY0
APPM00121165272XY0
APPM00121165272XY0 Pulse Electronics
APPM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 1.5A 2LN 2.7KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 10 MHz