Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00121165701XY0
APPM00121165701XY0
APPM00121165701XY0 Pulse Electronics
APPM00121165701XY0
Виробник: Pulse Electronics
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.252" (6.40mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm, Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APPM00121165701XY0 APPM00121165701XY0 Виробник : Pulse Electronics APPM00121165701XY0 Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 498 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 8A