Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00151365152XY0
APPM00151365152XY0
APPM00151365152XY0 Pulse Electronics
APPM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 8.5A 2LN 1.5KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.256" (6.50mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 8.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 9mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 50 MHz