Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00151365551XY0
APPM00151365551XY0
APPM00151365551XY0 Pulse Electronics
APPM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 10A 2LN 550 OHM SMD AEC-Q200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.256" (6.50mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 3.8mOhm (Typ)
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 550 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10A 2LN 550 OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.256" (6.50mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 3.8mOhm (Typ), Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 550 Ohms @ 100 MHz.