Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00485023102XY0
APPM00485023102XY0
APPM00485023102XY0 Pulse Electronics
appm00485023102xy0
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 24mOhm
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 24mOhm, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APPM00485023102XY0 APPM00485023102XY0 Виробник : Pulse Electronics appm00485023102xy0 Common Mode Chokes / Filters 1000 OHM
на замовлення 817 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
APPM00485023102XY0 APPM00485023102XY0 Виробник : Pulse Electronics appm00485023102xy0 Description: CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 3A