APT1001RBVFRG
APT1001RBVFRG Microchip Technology
17512018070771105606-apt1001rbvfr-apt1001rsvfr-datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Trans MOSFET N-CH 1KV 11A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 11A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 5.5A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247 [B], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 150 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3050 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT1001RBVFRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1001RBVFRG APT1001RBVFRG Виробник : Microchip Technology 17512018070771105606-apt1001rbvfr-apt1001rsvfr-datasheet.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 11A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
товару немає в наявності
APT1001RBVFRG APT1001RBVFRG Виробник : Microchip Technology 5606-apt1001rb-svfr-c-pdf.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 11A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 5.5A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 150 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3050 pF @ 25 V
APT1001RBVFRG Виробник : Microchip Technology aptts02439_1-2274827.pdf MOSFET FG, FREDFET, 1000V, TO-247, RoHS