APT1001RBVRG
APT1001RBVRG Microchip Technology
ARF461A_B_G__D.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs MOSFET MOS5 1000 V 1 Ohm TO-247
на замовлення 219 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 11A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247 [B], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 225 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3660 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1001RBVRG APT1001RBVRG Виробник : Microsemi 1001rbvr.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 11A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
APT1001RBVRG APT1001RBVRG Виробник : Microchip Technology 1001rbvr.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 11A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
товару немає в наявності
APT1001RBVRG Виробник : MICROSEMI 5607-apt1001rbvr-c-pdf.pdf TO247/POWER MOSFET - MOS5 APT1001
кількість в упаковці: 30 шт
товару немає в наявності
APT1001RBVRG APT1001RBVRG Виробник : Microchip Technology 5607-apt1001rbvr-c-pdf.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 11A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 225 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3660 pF @ 25 V