APT10021JLL MICROSEMI
APT10021JLL_C.pdf
Виробник: MICROSEMI
ISOTOP/POWER MOSFET - MOS7 APT10021
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 37A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 37A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 210mOhm @ 18.5A, 10V, Power Dissipation (Max): 694W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 395 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9750 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10021JLL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10021JLL APT10021JLL Виробник : Microchip Technology APT10021JLL_C.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 37A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 37A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 210mOhm @ 18.5A, 10V
Power Dissipation (Max): 694W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 395 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9750 pF @ 25 V
товару немає в наявності
APT10021JLL Виробник : Microchip Technology ARF461A_B(G)_D.pdf MOSFET Modules MOSFET MOS7 1000 V 21 Ohm SOT-227