APT10025JVR
APT10025JVR Microchip Technology
APT10025JVR_A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 1000V 34A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 34A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 250mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 990 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 18000 pF @ 25 V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 34A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 34A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 250mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 990 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 18000 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10025JVR Виробник : Microchip Technology ARF461A_B(G)_D.pdf MOSFET Modules Power Mos V N-CH 1KV 34A 4-Pin
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
APT10025JVR APT10025JVR Виробник : Microchip Technology 10025jvr.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 34A 4-Pin SOT-227 Tube