APT10026JFLL
APT10026JFLL Microchip Technology
apt10026jfll_c.pdf
Виробник: Microchip Technology
Trans MOSFET N-CH 1KV 30A 4-Pin SOT-227 Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 30A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 30A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 260mOhm @ 15A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 267 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7114 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10026JFLL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10026JFLL APT10026JFLL Виробник : Microchip Technology APT10026JFLL_C.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 30A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 30A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 260mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 267 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7114 pF @ 25 V
товару немає в наявності
APT10026JFLL Виробник : Microchip Technology APT1001R6B_SFLL_A.pdf MOSFET Modules FREDFET MOS7 1000 V 26 Ohm SOT-227