APT10026L2LLG
APT10026L2LLG Microchip Technology
APT10026L2LL_B.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 1000V 38A 264 MAX
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 38A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 260mOhm @ 19A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA
Supplier Device Package: 264 MAX™ [L2]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 267 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7114 pF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 38A 264 MAX, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 38A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 260mOhm @ 19A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 5mA, Supplier Device Package: 264 MAX™ [L2], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 267 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7114 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10026L2LLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10026L2LLG APT10026L2LLG Виробник : Microchip Technology ARF461A_B_G__D.pdf MOSFETs MOSFET MOS7 1000 V 26 Ohm TO-264 MAX