Продукція > MICROSEMI > APT10035JFLL
APT10035JFLL Microsemi
6546-apt10035jfll-datasheet
Виробник: Microsemi
MOSFET Power FREDFET - MOS7
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 25A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 370mOhm @ 14A, 10V, Power Dissipation (Max): 520W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10035JFLL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10035JFLL APT10035JFLL Виробник : Microchip Technology apt10035jfll_d.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 25A 4-Pin SOT-227 Tube
товару немає в наявності
APT10035JFLL APT10035JFLL Виробник : Microchip Technology 6546-apt10035jfll-datasheet Description: MOSFET N-CH 1000V 25A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 370mOhm @ 14A, 10V
Power Dissipation (Max): 520W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V