APT10035JLL
APT10035JLL Microchip Technology
APT10035JLL_C-1592344.pdf
Виробник: Microchip Technology
Discrete Semiconductor Modules FG, MOSFET, 1000V, 0.35_OHM, SOT-227
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 25A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 350mOhm @ 14A, 10V, Power Dissipation (Max): 520W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10035JLL APT10035JLL Виробник : Microchip Technology 10035jll.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 25A 4-Pin SOT-227 Tube
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 27 шт:
APT10035JLL APT10035JLL
Додати до обраних Обраний товар
123944-apt10035jll-c-pdf Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
APT10035JLL Виробник : MICROSEMI 123944-apt10035jll-c-pdf ISOTOP/POWER MOSFET - MOS7 APT10035
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
APT10035JLL APT10035JLL Виробник : Microchip Technology 123944-apt10035jll-c-pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 25A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 350mOhm @ 14A, 10V
Power Dissipation (Max): 520W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V