APT10035LFLLG
APT10035LFLLG Microchip / Microsemi
6545-apt10035b2fllg-apt10035lfllg-datasheet
Виробник: Microchip / Microsemi
MOSFET FG, FREDFET, 1000V, TO-264, RoHS
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 28A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 28A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 370mOhm @ 14A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: TO-264 [L], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10035LFLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10035LFLLG APT10035LFLLG Виробник : Microchip Technology apt10035b2_lfllg_c.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 28A 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
товару немає в наявності
APT10035LFLLG APT10035LFLLG Виробник : Microchip Technology 6545-apt10035b2fllg-apt10035lfllg-datasheet Description: MOSFET N-CH 1000V 28A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 28A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 370mOhm @ 14A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: TO-264 [L]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V