APT10035LLLG Microchip Technology
ARF461A_B_G__D-3444982.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs MOSFET MOS7 1000 V 35 Ohm TO-264
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 28A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 28A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 350mOhm @ 14A, 10V, Power Dissipation (Max): 690W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: TO-264 [L], Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10035LLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 12 шт:
APT10035LLLG APT10035LLLG Виробник : Microchip Technology apt10035b2_lllg_c.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 28A 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
товару немає в наявності
APT10035LLLG Виробник : MICROSEMI 123943-apt10035b2-lll-g-c-pdf TO264/POWER MOSFET - MOS7 APT10035
кількість в упаковці: 25 шт
товару немає в наявності
APT10035LLLG Виробник : Microsemi APT10035B2LL_LLL_C.pdf Група товару: Транзистори Од. вим: шт
APT10035LLLG APT10035LLLG Виробник : Microchip Technology 123943-apt10035b2-lll-g-c-pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 28A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 28A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 350mOhm @ 14A, 10V
Power Dissipation (Max): 690W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: TO-264 [L]
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 186 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5185 pF @ 25 V