APT1003RSFLLG
APT1003RSFLLG Microchip Technology
APT1001R6B_SFLL_A-3444925.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs FREDFET MOS7 1000 V 3 Ohm TO-268
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 4A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 4A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3Ohm @ 2A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA, Supplier Device Package: D3Pak, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 34 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 694 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT1003RSFLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1003RSFLLG APT1003RSFLLG Виробник : Microchip Technology 5622-apt1003rb-sfll-a-pdf.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 4A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 4A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3Ohm @ 2A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA
Supplier Device Package: D3Pak
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 34 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 694 pF @ 25 V
товару немає в наявності
APT1003RSFLLG APT1003RSFLLG Виробник : Microchip / Microsemi 5622-apt1003rb-sfll-a-pdf.pdf MOSFET FG, FREDFET, 1000V, D3, RoHS, TO-268