Продукція > APT > APT10043JVR
APT10043JVR
6547-apt10043jvr-datasheet
Виробник: APT
на замовлення 672 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис APT10043JVR APT
Description: MOSFET N-CH 1000V 22A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 22A (Tj), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 430mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 480 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9000 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10043JVR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10043JVR Виробник : Microchip / Microsemi APT10043JVR_B-1859496.pdf Discrete Semiconductor Modules FG, MOSFET, 1000V, 0.43_OHM, SOT-227
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
APT10043JVR APT10043JVR Виробник : Microsemi Corporation 6547-apt10043jvr-datasheet Description: MOSFET N-CH 1000V 22A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 22A (Tj)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 430mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 480 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9000 pF @ 25 V