APT10045LFLLG Microchip / Microsemi
APT10045B2_LFLL_D.pdf
Виробник: Microchip / Microsemi
Discrete Semiconductor Modules FG, FREDFET,1000V, TO-264, RoHS
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 23A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 23A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 460mOhm @ 11.5A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: TO-264 (L), Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 154 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4350 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10045LFLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10045LFLLG APT10045LFLLG Виробник : Microchip Technology APT10045B2_LFLL_D.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 23A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 23A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 460mOhm @ 11.5A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: TO-264 (L)
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 154 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4350 pF @ 25 V