APT10050B2VFRG Microchip Technology
APT1001R6B_SFLL_A.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs FREDFET MOS5 1000 V 50 Ohm TO-247 MAX
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 21A T-MAX, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3 Variant, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 500mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA, Supplier Device Package: T-MAX™ [B2], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 500 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7900 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10050B2VFRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10050B2VFRG APT10050B2VFRG Виробник : Microchip Technology apt10050b2_lvfr_c.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 21A 3-Pin(3+Tab) T-MAX Tube
товару немає в наявності
APT10050B2VFRG Виробник : MICROSEMI APT10050B2_LVFR_C.pdf T-MAX/POWER FREDFET - MOS5 APT10050
кількість в упаковці: 30 шт
товару немає в наявності
APT10050B2VFRG APT10050B2VFRG Виробник : Microchip Technology APT10050B2_LVFR_C.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 21A T-MAX
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3 Variant
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 500mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA
Supplier Device Package: T-MAX™ [B2]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 500 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7900 pF @ 25 V