APT10050LVFRG Microchip Technology
APT1001R6B_SFLL_A.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs FREDFET MOS 5 1000 V 500 mOhm TO-264
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 21A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 500mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA, Supplier Device Package: TO-264 [L], Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 500 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7900 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10050LVFRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10050LVFRG APT10050LVFRG Виробник : Microchip Technology 10050b2vfr_lvfr.pdf Trans MOSFET N-CH 1KV 21A 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
товару немає в наявності
APT10050LVFRG APT10050LVFRG Виробник : Microchip Technology 5638-apt10050lvr-datasheet Description: MOSFET N-CH 1000V 21A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 500mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA
Supplier Device Package: TO-264 [L]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 500 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 7900 pF @ 25 V