Продукція > MICROSEMI > APT10078SLLG
APT10078SLLG MICROSEMI
APT10078B_SLL_C.pdf
Виробник: MICROSEMI
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 14A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 14A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 780mOhm @ 7A, 10V, Power Dissipation (Max): 403W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA, Supplier Device Package: D3Pak, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 95 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2525 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10078SLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10078SLLG APT10078SLLG Виробник : Microchip Technology APT10078B_SLL_C.pdf Description: MOSFET N-CH 1000V 14A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 14A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 780mOhm @ 7A, 10V
Power Dissipation (Max): 403W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA
Supplier Device Package: D3Pak
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 95 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2525 pF @ 25 V
товару немає в наявності
APT10078SLLG APT10078SLLG Виробник : Microchip Technology APT10078B_SLL_C-1593082.pdf MOSFET FG, MOSFET, 1000V, 0.78_OHM, D3, TO-268, RoHS