Продукція > MICROSEMI > APT100GF60JU2
APT100GF60JU2 MICROSEMI
APT100GF60JU2.pdf
Виробник: MICROSEMI
SOT-227POWER MODULE - IGBT
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 600V 120A 416W SOT-227, Packaging: Bulk, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: Yes, Supplier Device Package: SOT-227, IGBT Type: NPT, Current - Collector (Ic) (Max): 120 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 416 W, Current - Collector Cutoff (Max): 250 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 12.3 nF @ 25 V.
Інші пропозиції APT100GF60JU2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100GF60JU2 APT100GF60JU2 Виробник : Microchip Technology APT100GF60JU2.pdf Description: IGBT MOD 600V 120A 416W SOT-227
Packaging: Bulk
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: Yes
Supplier Device Package: SOT-227
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 120 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 416 W
Current - Collector Cutoff (Max): 250 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 12.3 nF @ 25 V