APT100GLQ65JU2
APT100GLQ65JU2 Microchip Technology
APT100GLQ65JU2-Rev0.pdf
Виробник: Microchip Technology
IGBT Modules PM-IGBT-TFS-SOT227
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 650V 165A 430W ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Boost Chopper, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: ISOTOP®, IGBT Type: Trench Field Stop, Current - Collector (Ic) (Max): 165 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Power - Max: 430 W, Current - Collector Cutoff (Max): 50 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 6.1 nF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100GLQ65JU2 Виробник : Microchip Technology Description: IGBT MOD 650V 165A 430W ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Boost Chopper
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: ISOTOP®
IGBT Type: Trench Field Stop
Current - Collector (Ic) (Max): 165 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Power - Max: 430 W
Current - Collector Cutoff (Max): 50 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 6.1 nF @ 25 V
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
APT100GLQ65JU2 APT100GLQ65JU2 Виробник : Microchip Technology 8077136224-apt100glq65ju2-rev0-pdf.pdf ISOTOP® Boost chopper 650V