APT100GT120JRDQ4
APT100GT120JRDQ4 Microchip Technology
High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IGBT MOD 1200V 123A 570W ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3.7V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: ISOTOP®
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 123 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 570 W
Current - Collector Cutoff (Max): 200 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 7.85 nF @ 25 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 1200V 123A 570W ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3.7V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: ISOTOP®, IGBT Type: NPT, Current - Collector (Ic) (Max): 123 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 570 W, Current - Collector Cutoff (Max): 200 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 7.85 nF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100GT120JRDQ4 APT100GT120JRDQ4 Виробник : Microchip Technology APT100GT120JR_B.pdf IGBT Modules IGBT NPT Medium Frequency Combi 1200 V 100 A SOT-227
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
APT100GT120JRDQ4 APT100GT120JRDQ4 Виробник : Microchip Technology apt100gt120jrdq4_d.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 123A 570W 4-Pin SOT-227 Tube
товару немає в наявності