APT100GT60JRDQ4
APT100GT60JRDQ4 Microchip Technology
High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IGBT MOD 600V 148A 500W ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: ISOTOP®
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 148 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 500 W
Current - Collector Cutoff (Max): 50 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 5.15 nF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 600V 148A 500W ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: ISOTOP®, IGBT Type: NPT, Current - Collector (Ic) (Max): 148 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 500 W, Current - Collector Cutoff (Max): 50 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 5.15 nF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100GT60JRDQ4 Виробник : Microchip / Microsemi APT100GT60JRDQ4_C-1594064.pdf IGBT Modules FG, IGBT-COMBI, 600V,100A, SOT-227