APT10M19SVRG
APT10M19SVRG Microchip Technology
6597-apt10m19svr-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 100V 75A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 19mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: D3Pak
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 300 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 6120 pF @ 25 V
на замовлення 731 шт:
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 100V 75A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 19mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: D3Pak, Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 300 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 6120 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10M19SVRG APT10M19SVRG Виробник : Microchip Technology APT10M19SVR_C-1859363.pdf MOSFET FG, MOSFET, 100V, 0.019_OHM, D3, TO-268, RoHS
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
APT10M19SVR-G
APT10M19SVRG APT10M19SVRG Виробник : Microchip Technology 10m19svr.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 75A 3-Pin(2+Tab) D3PAK Tube