APT10M25BVRG
APT10M25BVRG Microchip Technology
APT10M25BVR_A-1859392.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFET FG, MOSFET, 100V, TO-247, RoHS
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 100V 75A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 25mOhm @ 500mA, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247 [B], Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 225 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5160 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10M25BVRG APT10M25BVRG Виробник : Microchip Technology 10m25bvr.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 75A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 56 шт:
APT10M25BVRG APT10M25BVRG Виробник : Microchip Technology 6599-apt10m25bvr-datasheet Description: MOSFET N-CH 100V 75A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 25mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 225 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5160 pF @ 25 V