APT11F80B
APT11F80B Microsemi
index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=122677
Виробник: Microsemi
MOSFET Power FREDFET - MOS8
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 800V 12A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 900mOhm @ 6A, 10V, Power Dissipation (Max): 337W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247 [B], Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±30V, Drain to Source Voltage (Vdss): 800 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 80 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2471 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT11F80B Виробник : Microchip Technology APT11F80B_S_C-3444565.pdf MOSFET FREDFET MOS8 800 V 11 A TO-247
на замовлення 93 шт:
Кількість Ціна
APT11F80B Виробник : MICROSEMI High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf TO247-3/11 A, 800 V, 1 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET APT11F80
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
APT11F80B APT11F80B Виробник : Microchip Technology High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf Description: MOSFET N-CH 800V 12A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 900mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max): 337W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 800 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 80 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2471 pF @ 25 V