APT1201R2BFLLG
APT1201R2BFLLG Microchip Technology
APT1201R2B_SFLL(G)_C.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 1200V 12A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.25Ohm @ 6A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 100 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2540 pF @ 25 V
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1200V 12A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.25Ohm @ 6A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247 [B], Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 100 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2540 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1201R2BFLLG APT1201R2BFLLG Виробник : Microchip Technology APT1201R2B_SFLL(G)_C.pdf MOSFETs FREDFET MOS7 1200 V 1.2 Ohm TO-247
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
APT1201R2BFLLG APT1201R2BFLLG Виробник : Microchip / Microsemi APT1201R2B_SFLL(G)_C.pdf MOSFET FG, FREDFET, 1200V, TO-247, RoHS