APT1204R7SFLLG
APT1204R7SFLLG Microchip Technology
APT1201R2B_SFLL_G__C-3444728.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFETs FREDFET MOS7 1200 V 4.7 Ohm TO-268
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
D3PAK 3/3.5 A, 1200 V, 4.7 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER,MOSFET APT1204, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції APT1204R7SFLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1204R7SFLLG APT1204R7SFLLG Виробник : Microchip Technology apt1204r7b_sfll(g)_b.pdf Trans MOSFET N-CH 1.2KV 3.5A 3-Pin(2+Tab) D3PAK Tube
товару немає в наявності
APT1204R7SFLLG Виробник : MICROSEMI 6609-apt1204r7bfllg-apt1204r7sfllg-datasheet D3PAK 3/3.5 A, 1200 V, 4.7 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER,MOSFET APT1204
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
APT1204R7SFLLG APT1204R7SFLLG Виробник : Microchip Technology 6609-apt1204r7bfllg-apt1204r7sfllg-datasheet Description: MOSFET N-CH 1200V 3.5A D3PAK