APT1211SZ
APT1211SZ Panasonic Industrial Devices
semi_eng_photo_t.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Triac & SCR Output Optocouplers AC TY 600V 50mA 50V Phototriac Coupler
на замовлення 908 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Gull Wing, Output Type: Triac, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.21V, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Approval Agency: cUR, VDE, Current - Hold (Ih): 3.5mA, Turn On Time: 100µs (Max), Supplier Device Package: 4-SOP, Zero Crossing Circuit: Yes, Static dV/dt (Min): 500V/µs, Current - LED Trigger (Ift) (Max): 10mA, Number of Channels: 1, Current - On State (It (RMS)) (Max): 50 mA, Voltage - Off State: 600 V, Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT1211SZ APT1211SZ Виробник : Panasonic semi_eng_photo_t.pdf Optocoupler Triac AC-OUT 1-CH 600V 4-Pin SOP T/R
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Output Type: Triac
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.21V
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Approval Agency: cUR, VDE
Current - Hold (Ih): 3.5mA
Turn On Time: 100µs (Max)
Supplier Device Package: 4-SOP
Zero Crossing Circuit: Yes
Static dV/dt (Min): 500V/µs
Current - LED Trigger (Ift) (Max): 10mA
Number of Channels: 1
Current - On State (It (RMS)) (Max): 50 mA
Voltage - Off State: 600 V
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA